1.yıl

  Ümitköy siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy siemens servisi,ümitköyde siemens servisi,siemens ümitköy servisi,siemens servisi ümitköy,ankara ümitköyde siemens servisi,ümitköyde siemens beyaz eşya servisi,ümitköyde siemens klima servisi,ümitköyde siemens kombi servisi,ankarada siemens servisleri,siemens ankara servisleri
  Siemens ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy siemens servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Siemens ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde siemens beyaz eşya servisi,ümitköy siemens kombi servisi,ve ümitköy siemens klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada siemens servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili siemens servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Siemens ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan siemens servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy siemens servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü siemens ümitköy siemens servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy siemens , Ümitköy siemens, siemens Ümitköy,Ümitköy siemens servisi,siemens Ümitköy servisi,siemens servisi Ümitköy,
  Ümitköyde siemens, Ümitköy siemens servisi, siemens servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir