1.yıl

  Ümitköy samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy samsung servisi,ümitköyde samsung servisi,samsung ümitköy servisi,samsung servisi ümitköy,ankara ümitköyde samsung servisi,ümitköyde samsung beyaz eşya servisi,ümitköyde samsung klima servisi,ümitköyde samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Samsung ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy samsung servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Samsung ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde samsung beyaz eşya servisi,ümitköy samsung kombi servisi,ve ümitköy samsung klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada samsung servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili samsung servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Samsung ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan samsung servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy samsung servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü samsung ümitköy samsung servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  Ümitköy samsung , Ümitköy samsung, samsung Ümitköy,Ümitköy samsung servisi,samsung Ümitköy servisi,samsung servisi Ümitköy,
  Ümitköyde samsung, Ümitköy samsung servisi, samsung servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir