1.yıl

  Ümitköy profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy profilo servisi,ümitköyde profilo servisi,profilo ümitköy servisi,profilo servisi ümitköy,ankara ümitköyde profilo servisi,ümitköyde profilo beyaz eşya servisi,ümitköyde profilo klima servisi,ümitköyde profilo kombi servisi,ankarada profilo servisleri,profilo ankara servisleri
  Profilo ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy profilo servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Profilo ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde profilo beyaz eşya servisi,ümitköy profilo kombi servisi,ve ümitköy profilo klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada profilo servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili profilo servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Profilo ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan profilo servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy profilo servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü profilo ümitköy profilo servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy profilo , Ümitköy profilo , profilo Ümitköy,Ümitköy profilo servisi,profilo Ümitköy servisi,profilo servisi Ümitköy,
  Ümitköyde profilo , Ümitköy profilo servisi, profilo servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir