1.yıl

  Ümitköy panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy panasonic servisi,ümitköyde panasonic servisi,panasonic ümitköy servisi,panasonic servisi ümitköy,ankara ümitköyde panasonic servisi,ümitköyde panasonic beyaz eşya servisi,ümitköyde panasonic klima servisi,ümitköyde panasonic kombi servisi,ankarada panasonic servisleri,panasonic ankara servisleri
  Panasonic ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy panasonic servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Panasonic ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde panasonic beyaz eşya servisi,ümitköy panasonic kombi servisi,ve ümitköy panasonic klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada panasonic servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili panasonic servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Panasonic ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan panasonic servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy panasonic servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü panasonic ümitköy panasonic servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy panasonic , Ümitköy panasonic, panasonic Ümitköy,Ümitköy panasonic servisi,panasonic Ümitköy servisi,panasonic servisi Ümitköy,
  Ümitköyde panasonic, Ümitköy panasonic servisi, panasonic servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir