1.yıl

  Ümitköy mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy mitsubishi servisi,ümitköyde mitsubishi servisi,mitsubishi ümitköy servisi,mitsubishi servisi ümitköy,ankara ümitköyde mitsubishi servisi,ümitköyde mitsubishi beyaz eşya servisi,ümitköyde mitsubishi klima servisi,ümitköyde mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Mitsubishi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy mitsubishi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Mitsubishi ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde mitsubishi beyaz eşya servisi,ümitköy mitsubishi kombi servisi,ve ümitköy mitsubishi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada mitsubishi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili mitsubishi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Mitsubishi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan mitsubishi servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy mitsubishi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü mitsubishi ümitköy mitsubishi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy mitsubishi , Ümitköy mitsubishi, mitsubishi Ümitköy,Ümitköy mitsubishi servisi,mitsubishi Ümitköy servisi,mitsubishi servisi Ümitköy,
  Ümitköyde mitsubishi, Ümitköy mitsubishi servisi, mitsubishi servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir