1.yıl

  Ümitköy makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy makinsan servisi,ümitköyde makinsan servisi,makinsan ümitköy servisi,makinsan servisi ümitköy,ankara ümitköyde makinsan servisi,ümitköyde makinsan beyaz eşya servisi,ümitköyde makinsan klima servisi,ümitköyde makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Makinsan ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy makinsan servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Makinsan ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde makinsan beyaz eşya servisi,ümitköy makinsan kombi servisi,ve ümitköy makinsan klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada makinsan servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili makinsan servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Makinsan ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan makinsan servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy makinsan servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü makinsan ümitköy makinsan servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  Ümitköy makinsan , Ümitköy makinsan, makinsan Ümitköy,Ümitköy makinsan servisi,makinsan Ümitköy servisi,makinsan servisi Ümitköy,
  Ümitköyde makinsan, Ümitköy makinsan servisi, makinsan servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir