1.yıl

  Ümitköy kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy kelvinatör servisi,ümitköyde kelvinatör servisi,kelvinatör ümitköy servisi,kelvinatör servisi ümitköy,ankara ümitköyde kelvinatör servisi,ümitköyde kelvinatör beyaz eşya servisi,ümitköyde kelvinatör klima servisi,ümitköyde kelvinatör kombi servisi,ankarada kelvinatör servisleri,kelvinatör ankara servisleri
  Kelvinatör ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy kelvinatör servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kelvinatör ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde kelvinatör beyaz eşya servisi,ümitköy kelvinatör kombi servisi,ve ümitköy kelvinatör klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kelvinatör servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kelvinatör servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kelvinatör ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kelvinatör servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy kelvinatör servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kelvinatör ümitköy kelvinatör servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy kelvinatör , Ümitköy kelvinatör, kelvinatör Ümitköy,Ümitköy kelvinatör servisi,kelvinatör Ümitköy servisi,kelvinatör servisi Ümitköy,
  Ümitköyde kelvinatör, Ümitköy kelvinatör servisi, kelvinatör servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir