1.yıl

  Ümitköy indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy indesit servisi,ümitköyde indesit servisi,indesit ümitköy servisi,indesit servisi ümitköy,ankara ümitköyde indesit servisi,ümitköyde indesit beyaz eşya servisi,ümitköyde indesit klima servisi,ümitköyde indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  İndesit ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy indesit servisi size bir telefon kadar yakındır.

  İndesit ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde indesit beyaz eşya servisi,ümitköy indesit kombi servisi,ve ümitköy indesit klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada indesit servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili indesit servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  İndesit ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan indesit servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy indesit servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü indesit ümitköy indesit servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy indesit , Ümitköy indesit, indesit Ümitköy,Ümitköy indesit servisi,indesit Ümitköy servisi,indesit servisi Ümitköy,
  Ümitköyde indesit, Ümitköy indesit servisi, indesit servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir