1.yıl

  Ümitköy hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy hitachi servisi,ümitköyde hitachi servisi,hitachi ümitköy servisi,hitachi servisi ümitköy,ankara ümitköyde hitachi servisi,ümitköyde hitachi beyaz eşya servisi,ümitköyde hitachi klima servisi,ümitköyde hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Hitachi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy hitachi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hitachi ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde hitachi beyaz eşya servisi,ümitköy hitachi kombi servisi,ve ümitköy hitachi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hitachi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hitachi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hitachi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hitachi servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy hitachi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hitachi ümitköy hitachi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy hitachi , Ümitköy hitachi, hitachi Ümitköy,Ümitköy hitachi servisi,hitachi Ümitköy servisi,hitachi servisi Ümitköy,
  Ümitköyde hitachi, Ümitköy hitachi servisi, hitachi servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir