1.yıl

  Ümitköy gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy gorenje servisi,ümitköyde gorenje servisi,gorenje ümitköy servisi,gorenje servisi ümitköy,ankara ümitköyde gorenje servisi,ümitköyde gorenje beyaz eşya servisi,ümitköyde gorenje klima servisi,ümitköyde gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Gorenje ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy gorenje servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Gorenje ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde gorenje beyaz eşya servisi,ümitköy gorenje kombi servisi,ve ümitköy gorenje klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada gorenje servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili gorenje servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Gorenje ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan gorenje servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy gorenje servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü gorenje ümitköy gorenje servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy gorenje , Ümitköy gorenje, gorenje Ümitköy,Ümitköy gorenje servisi,gorenje Ümitköy servisi,gorenje servisi Ümitköy,
  Ümitköyde gorenje, Ümitköy gorenje servisi, gorenje servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir