1.yıl

  Ümitköy generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy generalelectric servisi,ümitköyde generalelectric servisi,generalelectric ümitköy servisi,generalelectric servisi ümitköy,ankara ümitköyde generalelectric servisi,ümitköyde generalelectric beyaz eşya servisi,ümitköyde generalelectric klima servisi,ümitköyde generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Generalelectric ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy generalelectric servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Generalelectric ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde generalelectric beyaz eşya servisi,ümitköy generalelectric kombi servisi,ve ümitköy generalelectric klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada generalelectric servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Generalelectric ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan generalelectric servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy generalelectric servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü generalelectric ümitköy generalelectric servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy generalelectric , Ümitköy generalelectric, generalelectric Ümitköy,Ümitköy generalelectric servisi,generalelectric Ümitköy servisi,generalelectric servisi Ümitköy,
  Ümitköyde generalelectric, Ümitköy generalelectric servisi, generalelectric servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir