1.yıl

  Ümitköy fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy fujitsu servisi,ümitköyde fujitsu servisi,fujitsu ümitköy servisi,fujitsu servisi ümitköy,ankara ümitköyde fujitsu servisi,ümitköyde fujitsu beyaz eşya servisi,ümitköyde fujitsu klima servisi,ümitköyde fujitsu kombi servisi,ankarada fujitsu servisleri,fujitsu ankara servisleri
  Fujitsu ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy fujitsu servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Fujitsu ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde fujitsu beyaz eşya servisi,ümitköy fujitsu kombi servisi,ve ümitköy fujitsu klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada fujitsu servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili fujitsu servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Fujitsu ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan fujitsu servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy fujitsu servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü fujitsu ümitköy fujitsu servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  Ümitköy fujitsu , Ümitköy fujitsu, fujitsu Ümitköy,Ümitköy fujitsu servisi,fujitsu Ümitköy servisi,fujitsu servisi Ümitköy,
  Ümitköyde fujitsu, Ümitköy fujitsu servisi, fujitsu servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir