1.yıl

  Ümitköy frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy frigidaire servisi,ümitköyde frigidaire servisi,frigidaire ümitköy servisi,frigidaire servisi ümitköy,ankara ümitköyde frigidaire servisi,ümitköyde frigidaire beyaz eşya servisi,ümitköyde frigidaire klima servisi,ümitköyde frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Frigidaire ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy frigidaire servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Frigidaire ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde frigidaire beyaz eşya servisi,ümitköy frigidaire kombi servisi,ve ümitköy frigidaire klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada frigidaire servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili frigidaire servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Frigidaire ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan frigidaire servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy frigidaire servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü frigidaire ümitköy frigidaire servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy frigidaire , Ümitköy frigidaire, frigidaire Ümitköy,Ümitköy frigidaire servisi,frigidaire Ümitköy servisi,frigidaire servisi Ümitköy,
  Ümitköyde frigidaire, Ümitköy frigidaire servisi, frigidaire servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir