1.yıl

  Ümitköy ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy ferroli servisi,ümitköyde ferroli servisi,ferroli ümitköy servisi,ferroli servisi ümitköy,ankara ümitköyde ferroli servisi,ümitköyde ferroli beyaz eşya servisi,ümitköyde ferroli klima servisi,ümitköyde ferroli kombi servisi,ankarada ferroli servisleri,ferroli ankara servisleri
  Ferroli ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy ferroli servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Ferroli ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde ferroli beyaz eşya servisi,ümitköy ferroli kombi servisi,ve ümitköy ferroli klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada ferroli servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili ferroli servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ferroli ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan ferroli servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy ferroli servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü ferroli ümitköy ferroli servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy ferroli , Ümitköy ferroli , ferroli Ümitköy,Ümitköy ferroli servisi,ferroli Ümitköy servisi,ferroli servisi Ümitköy,
  Ümitköyde ferroli , Ümitköy ferroli servisi, ferroli servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir