1.yıl

  Ümitköy electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy electrolüx servisi,ümitköyde electrolüx servisi,electrolüx ümitköy servisi,electrolüx servisi ümitköy,ankara ümitköyde electrolüx servisi,ümitköyde electrolüx beyaz eşya servisi,ümitköyde electrolüx klima servisi,ümitköyde electrolüx kombi servisi,ankarada electrolüx servisleri,electrolüx ankara servisleri
  Electrolüx ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy electrolüx servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Electrolüx ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde electrolüx beyaz eşya servisi,ümitköy electrolüx kombi servisi,ve ümitköy electrolüx klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada electrolüx servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili electrolüx servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Electrolüx ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan electrolüx servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy electrolüx servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü electrolüx ümitköy electrolüx servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy electrolux , Ümitköy electrolux, electrolux Ümitköy,Ümitköy electrolux servisi,electrolux Ümitköy servisi,electrolux servisi Ümitköy,
  Ümitköyde electrolux, Ümitköy electrolux servisi, electrolux servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir