1.yıl

  Ümitköy electra servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy electra servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy electra servisi,ümitköyde electra servisi,electra ümitköy servisi,electra servisi ümitköy,ankara ümitköyde electra servisi,ümitköyde electra beyaz eşya servisi,ümitköyde electra klima servisi,ümitköyde electra kombi servisi,ankarada electra servisleri,electra ankara servisleri
  Electra ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy electra servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Electra ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde electra beyaz eşya servisi,ümitköy electra kombi servisi,ve ümitköy electra klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada electra servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili electra servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Electra ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan electra servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy electra servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü electra ümitköy electra servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy electra , Ümitköy electra, electra Ümitköy,Ümitköy electra servisi,electra Ümitköy servisi,electra servisi Ümitköy,
  Ümitköyde electra, Ümitköy electra servisi, electra servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir