1.yıl

  Ümitköy demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy demirdöküm servisi,ümitköyde demirdöküm servisi,demirdöküm ümitköy servisi,demirdöküm servisi ümitköy,ankara ümitköyde demirdöküm servisi,ümitköyde demirdöküm beyaz eşya servisi,ümitköyde demirdöküm klima servisi,ümitköyde demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Demirdöküm ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy demirdöküm servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Demirdöküm ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde demirdöküm beyaz eşya servisi,ümitköy demirdöküm kombi servisi,ve ümitköy demirdöküm klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada demirdöküm servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili demirdöküm servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Demirdöküm ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan demirdöküm servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy demirdöküm servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü demirdöküm ümitköy demirdöküm servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy demirdöküm , Ümitköy demirdöküm, demirdöküm Ümitköy,Ümitköy demirdöküm servisi,demirdöküm Ümitköy servisi,demirdöküm servisi Ümitköy,
  Ümitköyde demirdöküm, Ümitköy demirdöküm servisi, demirdöküm servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir