1.yıl

  Ümitköy arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy arçelik servisi,ümitköyde arçelik servisi,arçelik ümitköy servisi,arçelik servisi ümitköy,ankara ümitköyde arçelik servisi,ümitköyde arçelik beyaz eşya servisi,ümitköyde arçelik klima servisi,ümitköyde arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Arçelik ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy arçelik servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Arçelik ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde arçelik beyaz eşya servisi,ümitköy arçelik kombi servisi,ve ümitköy arçelik klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada arçelik servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili arçelik servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Arçelik ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan arçelik servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy arçelik servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü arçelik ümitköy arçelik servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy arçelik , Ümitköy arçelik , arçelik Ümitköy,Ümitköy arçelik servisi,arçelik Ümitköy servisi,arçelik servisi Ümitköy,
  Ümitköyde arçelik , Ümitköy arçelik servisi, arçelik servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir