"Uluslararası Zemin Fuarı" açılıyor -Gaziantep'te 7-10 Mart arasında gerçekleştirilecek fuara,…

  • Yazı boyutu
"Uluslararası Zemin Fuarı" açılıyor
  -Gaziantep'te 7-10 Mart arasında gerçekleştirilecek fuara,…

"Uluslararası Zemin Fuarı" açılıyor -Gaziantep'te 7-10 Mart arasında gerçekleştirilecek fuara, ulusal ve uluslararası 100'e yakın firma katılacak -GTO Başkanı Mehmet Aslan: "Katılımcı firmalar, ürünlerini sadece Türkiye pazarında değil uluslararası alanda da pazarlayıp fuar süresince önemli ticari bağlantılar kurabilecek"

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen "Uluslararası Zemin Fuarı" yarın açılacak.
     GTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, yaptığı yazılı açıklamada, Ortadoğu Fuar Merkezi'nde (OFM) 7-10 Mart arasında gerçekleştirilecek fuara, yerli ve yabancı firmaların yoğun ilgi gösterdiğini belirtti.
     Katılımın beklediklerinin üzerinde olduğunu ifade eden Aslan, fuarda, ulusal ve uluslararası 100'e yakın firmanın yeni trend ürünlerini sergileme fırsatı bulacağını vurguladı.
     Üretici, satıcı ve uygulayıcı firmaların ürünlerini, tüketici ve profesyonellerle buluşturacaklarına işaret eden Aslan, firmaların taleplerini karşılamakta zorlandıklarını aktardı.
     Gaziantep'in, coğrafi konumu itibarıyla Ortadoğu, Kafkaslar ve Avrupa'daki ülkelerle kolaylıkla ticaret yapılabildiğine dikkati çeken Aslan, şunları kaydetti:
     "Gaziantep, coğrafi konumu itibarıyla Irak, Lübnan, Ürdün, Suriye, İsrail, İran, Filistin, Suudi Arabistan, Mısır, Kıbrıs, Libya, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kuveyt, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelere yakındır. Ayrıca Hindistan, Bangladeş, Moldovya, Rusya, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Almanya, Hollanda gibi ülkelerden de kente ulaşım kolaydır. Bu nedenle fuara bu ülkelerden çok yoğun ziyaretçi beklenmektedir.
     Katılımcı firmalar, ürünlerini sadece Türkiye pazarına değil uluslararası alanda da pazarlayıp fuar süresince önemli ticari bağlantılar kurabilecek. Özellikle mart ayının, sektörün iç piyasadaki toplu bağlantılarının yapıldığı dönem olması, 2013'te halı ve zemin kaplama malzemelerindeki seçimin bu fuarda yapılacağını gösteriyor. Tüm bunların, Uluslararası Zemin Fuarı'nı, zemin kaplama malzemeleri sektörünün Ortadoğu'daki en büyük ticari etkinliği haline getireceğine inanıyorum."
     Başta parke ve yan ürünleri, PVC, linoleum, seramik, granit, mermer, eskitilmiş taş, kompoze taş, halı ve ürünleri, kilim, akrilik, poliüretan, epoxy, kauçuk, yükseltilmiş zemin, zemin kimyasalları, zemin temizlik, bakım, koruma ürün ve gereçlerinin yer alacağı fuara, Büyükşehir Belediyesi her gün saat 10.00'dan itibaren saat başı ücretsiz otobüs seferleri düzenleyecek.
    
    
    

Bu haberi 230 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir