Uluslararası Faktoring Konferansı yarın yapılacak

  • Yazı boyutu
Uluslararası Faktoring Konferansı yarın yapılacak

Uluslararası Faktoring Konferansı yarın yapılacak

İstanbul'da 14 Eylül Cuma günü düzenlenecek Uluslararası Faktoring Konferansı'na Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mukim Öztekin, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi ve European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) Türkiye Direktörü Michael Davey'in de katılması bekleniyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Faktoring Derneği'nin Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Factors Chain International (FCI) iş birliğiyle gerçekleştireceği "Uluslararası Faktoring Konferansı'nda açılış konuşmalarının BDDK Başkanı Mukim Öztekin, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, FCI Başkanı Çağatay Baydar, EBRD Türkiye Direktörü Michael Davey ve Faktoring Derneği Başkanı Zafer Ataman tarafından yapılması bekleniyor.
     Türkiye'nin, Batı Avrupa ülkeleri ile gelişmekte olan Doğu ülkeleri arasında bilgi ve tecrübe paylaşımında köprü görevi üstleneceği, doğu ve batı ülkelerinin temsilcileri dahil olmak üzere yaklaşık 300 kişilik katılımın beklendiği konferansta, ticaretin finansmanını sağlayan faktoringe ilişkin birçok konu tartışılacak.
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir