Uluslararası Bankacılık Denetim Otoriteleri Konferansı 13-14 Eylül tarihlerinde İstanbul'da…

  • Yazı boyutu
Uluslararası Bankacılık Denetim Otoriteleri Konferansı 
  13-14 Eylül tarihlerinde İstanbul'da…

Uluslararası Bankacılık Denetim Otoriteleri Konferansı 13-14 Eylül tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek

Uluslararası Bankacılık Denetim Otoriteleri Konferansı 13-14 Eylül 2012 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek.
     Merkez Bankası, bu yıl 17'incisi düzenlenecek Uluslararası Bankacılık Denetim Otoriteleri Konferansı(International Conference of Banking Supervisors - ICBS), Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ev sahipliği ve Basel Bankacılık Denetim Komitesi (Basel Committee on Banking Supersivion - BCBS) işbirliğinde, 13-14 Eylül 2012 tarihlerinde İstanbul'da yapılacağını bildirdi.
     Yapılan açıklamada, davet esasına göre gerçekleştirilecek konferansta başta merkez bankaları ve bankacılık denetim otoritelerinden olmak üzere yabancı ve yerli yaklaşık 300 katılımcının yer alacağı bilgisi verildi.
     Konferansın yalnızca 13 Eylül 2012 Perşembe günü saat 14.00-15.10 arasında Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, TCMB Başkanı Erdem Başçı, BDDK Başkanı Mukim Öztekin ve BCBS Başkanı Stefan Ingves tarafından yapılacak olan açılış konuşmaları sırasında basına açık olacağı, bu oturum için simültane çeviri hizmeti sağlanacağı belirtildi.
    
    
    

Bu haberi 111 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir