Ulusal Enerji Verimliliği Forumu

  • Yazı boyutu
Ulusal Enerji Verimliliği Forumu

Ulusal Enerji Verimliliği Forumu

4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (UEVF) "Verimli Kullanırsan, Enerji Gelecektir" teması altında 10 - 11 Ocak 2013 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek.
     Yapılan açıklamaya göre, UEVF 2013 kapsamında yapılacak çeşitli oturum ve panellerde kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, özel sektör temsilcileri ve akademisyenler bildirilerini sunacak. Forumun amacıysa toplumdaki enerji kültürü ve verimlilik bilincinin artırılmasını sağlamak.
     Ulusal Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı'nda, İGDAŞ, Pentair, Schneider Electric, Siemens, Şekerbank ve Tüpraş UEVF 2013 sponsoru olarak yerlerini alırken, Bilgi Üniversitesi, Enerji Verimliliği konulu resim, öykü ve proje dalında ödül alan öğrencilerin "destek sponsorluğunu" üstlendi.
     UEVF 2013 forumunda gerçekleştirilecek oturum ve panellerde, bölgesel ısıtma ağları, sanayide enerji verimliliği stratejileri ve sürdürülebilir finansman modelleri gibi konu başlıkları ele alınacak.
    
    
    

Bu haberi 106 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir