1.yıl

  Ulus whirlpool servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ulus whirlpool servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ulus whirlpool servisi,ulusta whirlpool servisi,whirlpool ulus servisi,whirlpool servisi ulus,ankara ulusta whirlpool servisi,ulusta whirlpool beyaz eşya servisi,ulusta whirlpool klima servisi,ulusta whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Whirlpool ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ulus whirlpool servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Whirlpool ulus servisi olarak aynı zamanda ulusta whirlpool beyaz eşya servisi,ulus whirlpool kombi servisi,ve ulus whirlpool klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada whirlpool servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Whirlpool ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan whirlpool servisi Ulus da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ulus whirlpool servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü whirlpool ulus whirlpool servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy whirlpool , Ümitköy whirlpool , whirlpool Ümitköy,Ümitköy whirlpool servisi,whirlpool Ümitköy servisi,whirlpool servisi Ümitköy,
  Ümitköyde whirlpool , Ümitköy whirlpool servisi, whirlpool servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir