1.yıl

  Ulus westinghouse servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ulus westinghouse servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ulus westinghouse servisi,ulusta westinghouse servisi,westinghouse ulus servisi,westinghouse servisi ulus,ankara ulusta westinghouse servisi,ulusta westinghouse beyaz eşya servisi,ulusta westinghouse klima servisi,ulusta westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Westinghouse ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ulus westinghouse servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Westinghouse ulus servisi olarak aynı zamanda ulusta westinghouse beyaz eşya servisi,ulus westinghouse kombi servisi,ve ulus westinghouse klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada westinghouse servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili westinghouse servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Westinghouse ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan westinghouse servisi Ulus da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ulus westinghouse servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü westinghouse ulus westinghouse servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ulus westinghouse, Ulus westinghouse,westinghouse Ulus,Ulus westinghouse servisi,westinghouse Ulus servisi,westinghouse servisi Ulus,
  Ulusda westinghouse,Ulus westinghouse servisi, westinghouse servisi Ulus,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir