1.yıl

  Ulus mitsubishi servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ulus mitsubishi servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ulus mitsubishi servisi,ulusta mitsubishi servisi,mitsubishi ulus servisi,mitsubishi servisi ulus,ankara ulusta mitsubishi servisi,ulusta mitsubishi beyaz eşya servisi,ulusta mitsubishi klima servisi,ulusta mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Mitsubishi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ulus mitsubishi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Mitsubishi ulus servisi olarak aynı zamanda ulusta mitsubishi beyaz eşya servisi,ulus mitsubishi kombi servisi,ve ulus mitsubishi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada mitsubishi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili mitsubishi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Mitsubishi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan mitsubishi servisi Ulus da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ulus mitsubishi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü mitsubishi ulus mitsubishi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ulus mitsubishi, Ulus mitsubishi,mitsubishi Ulus,Ulus mitsubishi servisi,mitsubishi Ulus servisi,mitsubishi servisi Ulus,
  Ulusda mitsubishi,Ulus mitsubishi servisi, mitsubishi servisi Ulus,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir