1.yıl

  Ulus frigidaire servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ulus frigidaire servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ulus frigidaire servisi,ulusta frigidaire servisi,frigidaire ulus servisi,frigidaire servisi ulus,ankara ulusta frigidaire servisi,ulusta frigidaire beyaz eşya servisi,ulusta frigidaire klima servisi,ulusta frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Frigidaire ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ulus frigidaire servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Frigidaire ulus servisi olarak aynı zamanda ulusta frigidaire beyaz eşya servisi,ulus frigidaire kombi servisi,ve ulus frigidaire klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada frigidaire servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili frigidaire servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Frigidaire ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan frigidaire servisi Ulus da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ulus frigidaire servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü frigidaire ulus frigidaire servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ulus frigidaire, Ulus frigidaire,frigidaire Ulus,Ulus frigidaire servisi,frigidaire Ulus servisi,frigidaire servisi Ulus,
  Ulusda frigidaire,Ulus frigidaire servisi, frigidaire servisi Ulus,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir