1.yıl

  Ulus electrolux servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ulus electrolux servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ulus electrolüx servisi,ulusta electrolüx servisi,electrolüx ulus servisi,electrolüx servisi ulus,ankara ulusta electrolüx servisi,ulusta electrolüx beyaz eşya servisi,ulusta electrolüx klima servisi,ulusta electrolüx kombi servisi,ankarada electrolüx servisleri,electrolüx ankara servisleri
  Electrolüx ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ulus electrolüx servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Electrolüx ulus servisi olarak aynı zamanda ulusta electrolüx beyaz eşya servisi,ulus electrolüx kombi servisi,ve ulus electrolüx klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada electrolüx servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili electrolüx servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Electrolüx ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan electrolüx servisi Ulus da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ulus electrolüx servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü electrolüx ulus electrolüx servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ulus electrolux, Ulus electrolux,electrolux Ulus,Ulus electrolux servisi,electrolux Ulus servisi,electrolux servisi Ulus,
  Ulusda electrolux,Ulus electrolux servisi, electrolux servisi Ulus,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir