1.yıl

  Ulus demirdöküm servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ulus demirdöküm servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ulus demirdöküm servisi,ulusta demirdöküm servisi,demirdöküm ulus servisi,demirdöküm servisi ulus,ankara ulusta demirdöküm servisi,ulusta demirdöküm beyaz eşya servisi,ulusta demirdöküm klima servisi,ulusta demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Demirdöküm ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ulus demirdöküm servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Demirdöküm ulus servisi olarak aynı zamanda ulusta demirdöküm beyaz eşya servisi,ulus demirdöküm kombi servisi,ve ulus demirdöküm klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada demirdöküm servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili demirdöküm servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Demirdöküm ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan demirdöküm servisi Ulus da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ulus demirdöküm servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü demirdöküm ulus demirdöküm servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ulus demirdöküm, Ulus demirdöküm,demirdöküm Ulus,Ulus demirdöküm servisi,demirdöküm Ulus servisi,demirdöküm servisi Ulus,
  Ulusda demirdöküm,Ulus demirdöküm servisi, demirdöküm servisi Ulus,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir