1.yıl

  Ulus baxi servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ulus baxi servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ulus baxi servisi,ulusta baxi servisi,baxi ulus servisi,baxi servisi ulus,ankara ulusta baxi servisi,ulusta baxi beyaz eşya servisi,ulusta baxi klima servisi,ulusta baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Baxi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ulus baxi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Baxi ulus servisi olarak aynı zamanda ulusta baxi beyaz eşya servisi,ulus baxi kombi servisi,ve ulus baxi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada baxi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili baxi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Baxi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan baxi servisi Ulus da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ulus baxi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü baxi ulus baxi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ulus baxi , Ulus baxi ,baxi Ulus,Ulus baxi servisi,baxi Ulus servisi,baxi servisi Ulus,Ulusda baxi ,Ulus baxi servisi, baxi servisi Ulus,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir