"Uludağ Ekonomi Zirvesi" -Anadolu Ajansı, zirveyi 5 dilde dünyaya duyuruyor -Zirvenin tüm…

  • Yazı boyutu
"Uludağ Ekonomi Zirvesi"
  -Anadolu Ajansı, zirveyi 5 dilde dünyaya duyuruyor
  -Zirvenin tüm…

"Uludağ Ekonomi Zirvesi" -Anadolu Ajansı, zirveyi 5 dilde dünyaya duyuruyor -Zirvenin tüm yansımaları, "aa.finans.com" üzerinden de canlı yayınlanıyor

Bursa Valiliği ile Capital ve Ekonomist dergilerinin iş birliğiyle düzenlenen "Uludağ Ekonomi Zirvesi"ni, organizasyonun ana yayın sponsoru olan Anadolu Ajansı (AA), 5 dilde dünyaya duyuruyor.
     Uludağ'daki Grand Yazıcı Otel'de, "Yeni Fırsat Penceresi" ana temasıyla düzenlenen, siyaset, ekonomi ve iş dünyasından çok sayıda konuşmacının katıldığı zirveyi Anadolu Ajansı, geniş bir ekiple takip ediyor.
     Organizasyonun ana sponsoru olan Anadolu Ajansı, zirveyi Boşnakça, Rusça, İngilizce, Arapça, Türkçe olmak üzere 5 dilde yayın yaparak dünyaya duyuruyor. Zirvenin tüm yansımaları, "aa.finans.com" üzerinden de canlı yayınlanıyor.
     Türk ve dünya ekonomisinin değerlendirileceği zirvede, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen fikir insanlarının katkılarıyla bugünün ve geleceğin stratejilerini şekillendirecek önemli adımlar atılacak. Zirvede, yeni bankacılık, inovasyon, teknoloji, yeni nesil girişimciler ve liderler, yeni iş modelleri, sosyal ve sürdürülebilir büyüme gibi konular tartışılacak.
     Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Muharrem Yılmaz, Coca-Cola Üst Yöneticisi (CEO) Muhtar Kent, ekonomist Nouriel Roubini'nin de katılımcılar arasında bulunduğu zirvede, iş dünyasının önemli temsilcileri de yer alıyor.
     Çeşitli oturumların düzenleneceği zirve, yarın sona erecek.
    
    
    

Bu haberi 242 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir