"Uludağ Ekonomi Zirvesi" -Ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirve, açılış resepsiyonuyla…

  • Yazı boyutu
"Uludağ Ekonomi Zirvesi"
  -Ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirve, 
  açılış resepsiyonuyla…

"Uludağ Ekonomi Zirvesi" -Ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirve, açılış resepsiyonuyla başladı

Bursa Valiliği ile Capital ve Ekonomist dergileri işbirliğiyle düzenlenen "Uludağ Ekonomi Zirvesi", açılış resepsiyonuyla başladı.
     Uludağ'daki Grand Yazıcı Otel'de düzenlenen resepsiyona Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Arzuhan Doğan Yalçındağ, Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) Başkanı Rızanur Meral, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Çilek'in kurucu ortağı ve Genel Müdürü Muzaffer Çilek, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, Bursaspor eski Başkanı Levent Kızıl, Arslan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arslan ve çok sayıda iş adamı katıldı.
     Türk ve dünya ekonomisinin değerlendirileceği zirvede yeni bankacılık, inovasyon, teknoloji, yeni nesil girişimciler ve liderler, yeni iş modelleri, sosyal ve sürdürülebilir büyüme konuları ele alınacak.
     Ana yayın sponsorluğunu Anadolu Ajansı'nın yaptığı zirve, 30 Mart Cumartesi günü sona erecek.
    
    
    

Bu haberi 246 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir