"Uludağ Ekonomi Zirvesi" yarın başlayacak -Ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirveye,…

  • Yazı boyutu
"Uludağ Ekonomi Zirvesi" yarın başlayacak 
  -Ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirveye,…

"Uludağ Ekonomi Zirvesi" yarın başlayacak -Ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirveye, Başbakan Yardımcısı Babacan ve Maliye Bakanı Şimşek'in de bulunduğu siyaset, ekonomi ve iş dünyasından çok sayıda konuşmacı katılacak

Bursa Valiliği ile Capital ve Ekonomist dergilerinin iş birliğiyle düzenlenen "Uludağ Ekonomi Zirvesi", yarın başlayacak.
     Uludağ'daki Grand Yazıcı Otel'de, 29-30 Mart tarihleri arasında "Yeni Fırsat Penceresi" ana temasıyla düzenlenecek zirveye, siyaset, ekonomi ve iş dünyasından çok sayıda konuşmacı katılacak.
     Türk ve dünya ekonomisinin değerlendirileceği zirvede, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen fikir insanlarının katkılarıyla bugünün ve geleceğin stratejilerini şekillendirecek önemli adımlar atılacak.
     Zirvede, yeni bankacılık, inovasyon, teknoloji, yeni nesil girişimciler ve liderler, yeni iş modelleri, sosyal ve sürdürülebilir büyüme gibi konular tartışılacak.
     Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Muharrem Yılmaz, Coca-Cola Üst Yöneticisi (CEO) Muhtar Kent, ekonomist Nouriel Roubini'nin de katılacağı zirvede, iş dünyasının temsilcileri de bulunacak.
     Zirvenin, ana yayın sponsorluğunu ise Anadolu Ajansı yapacak.
    
    
    

Bu haberi 236 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir