Uludağ Ekonomi Zirvesi -Ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirveye, Başbakan Yardımcısı…

  • Yazı boyutu
Uludağ Ekonomi Zirvesi 
  -Ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirveye,
  Başbakan Yardımcısı…

Uludağ Ekonomi Zirvesi -Ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirveye, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in katılımı bekleniyor

Capital ve Ekonomist dergileri ve Bursa Valiliği'nin iş birliğiyle Uludağ Ekonomi Zirvesi gerçekleştirilecek.
     Açıklamaya göre, Türk siyaset, ekonomi ve iş dünyasının önemli isimleri 29 ile 30 Mart'ta Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde buluşacak.
     Bu yılki ana teması "Yeni Fırsat Penceresi" olan zirvede, siyaset, ekonomi ve iş hayatından 50'ye yakın konuşmacı yer alacak.
     Türk ve dünya ekonomisinin değerlendirileceği zirvede, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen fikir insanlarının katkılarıyla bugünün ve geleceğin stratejilerini şekillendirecek önemli adımlar atılacak.
     Zirvede, yeni bankacılık, inovasyon, teknoloji, yeni nesil girişimciler ve liderler, yeni iş modelleri, sosyal ve sürdürülebilir büyüme gibi konular tartışılacak.
     Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Coca-Cola Üst Yöneticisi (CEO) Muhtar Kent, ekonomist Nouriel Roubini'nin katılması beklenen zirvede, Türkiye'nin önde gelen iş insanları da bulunacak.
    
    
    

Bu haberi 79 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir