Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı: -"Bakanlığın, başta Twitter ve Facebook olmak…

  • Yazı boyutu
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı: 
  -"Bakanlığın, başta Twitter ve Facebook olmak…

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı: -"Bakanlığın, başta Twitter ve Facebook olmak üzere sosyal medyaya müdahale etmesi söz konusu değildir"

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın başta Twitter ve Facebook olmak üzere sosyal medyaya müdahale etmesinin söz konusu olmadığı bildirildi.
     Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, bugün bir gazetede yer alan ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın sosyal medyayı kontrol altında tutmanın yollarını aradığı yönündeki haberle ilgili açıklama yapılmasının gerekli görüldüğü belirtildi.
     Bakanlığın, başta Twitter ve Facebook olmak üzere sosyal medyaya müdahale etmesinin söz konusu olmadığı vurgulanan açıklamada, "Bakanlık bünyesinde sosyal medya sitelerine müdahale edilmesine yönelik herhangi bir çalışma yapılmamaktadır. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından sosyal medya sitelerine herhangi bir şekilde 'sansür' uygulanması söz konusu olamaz" denildi.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir