Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: -"Bu mutlu günde yollara kan dökülmesin,…

  • Yazı boyutu
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım:
  -"Bu mutlu günde yollara kan dökülmesin,…

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: -"Bu mutlu günde yollara kan dökülmesin, sevdiklerinize acı haber ulaşmasın, bayramınız bayram olsun"

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Bu mutlu günde yollara kan dökülmesin, sevdiklerinize acı haber ulaşmasın, bayramınız bayram olsun" temennisinde bulundu.
     Yıldırım, yayımladığı bayram mesajında, küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların sona erdiği, hasretlerin dindiği bir bayramın daha milletçe idrak edildiğini belirterek, Ramazan Bayramı'nın millete, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış huzur ve mutluluk getirmesini diledi.
     "Bu mutlu günde yollara kan dökülmesin, sevdiklerinize acı haber ulaşmasın, bayramınız bayram olsun" temennisinde bulunan Yıldırım, mesajında şunları kaydetti:
     "Bin yıldır bu topraklarda ecdadımız, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, barışın en güzel örneklerini yaşatmışlar. Bizler de bu güzel gelenek ve göreneklerimizi sürdürmek zorundayız. Ondandır ki, en kara günlerimizde bile, millet olma bilinciyle müstevlilere, bu milleti yurdundan yuvasından etmek isteyenlere, içeride huzursuzluk çıkaranlara karşı istiklalimizden ve onurumuzdan taviz vermedik. Bizim de milletimizin önceliğinden, değerlerinden, bize verdiği sorumluluktan aldığımız güçle, gece demeden gündüz demeden bu ülkeye hizmet etmekten başka herhangi bir kaygımız ve gündemimiz bulunmamaktadır. Bu duygularla, siz vatandaşlarımın mübarek Ramazan Bayramını tekrar tebrik eder, Yüce Allah'tan bizleri birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım."
    
    
    

Bu haberi 149 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir