Azot-trans

  Odessa/Ukrayna ( / / Türkiye)
  090-380-5064372 090-380-9617331
  Ivan (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ukraynadan Her Çeşit Tahıl Satışları.

  • İlan Sahibi : Ivan
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye /
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 3 Kasım 2009 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 3 Kasım 2011 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Dış Ticaret Firmaları

  Ukraynadan Her Çeşit Tahıl Satışları. İlan Açıklaması

  Azot-Trans olarak sunduğumuz diğer bir ürün gurubu da tahıl ve yağlı tohum tipleridir. İş akışımız dahilinde, Kolhoz (Devlet Tarım Alanları), köy ve kasaba kooperatifleri ile entegre işbirliği içinde, yapay gübre temini ve üretim desteği verilerek ürünler en uygun fiyatla temin edilmektedir. Söz konusu olan kalite ve fiyat avantajı olduğunda Azot-Trans , rakipleri arasında bu alanda öne çıkmaktadır. Uzun yılların getirdiği geniş portföy sayesinde elde edilen yüksek miktardaki ürün, SGS kalite standartlarına göre işlenerek , uygun şekilde stoklanmakta, talep edilen miktarda ürün nehir gemileri aracılığıyla, deniz aşırı çalışan limanlara getirilerek yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kapalı muhafaza edilen ve aktarılan ürün nemlenme riski olmadan ve SGS kalitesi muhafaza edilerek teslim edilmektedir.

  Yüksek miktar siparişlerde Azot-Trans olarak, Herson limanı (1500 ton) yüklemesi haricinde 5000 ton kapasiteli Odessa limanından, 2500 ton kapasiteli Nikolayev limanından ve 1500 ton kapasiteli İzmail limanından ek yüklemeler yapılabilmektedir.
  Türkiye’de oluşturduğu müşteri portföyü ve güvene dayalı, istikrarlı çalışması neticesinde Azot-Trans, Ukrayna’nın konusunda en prestijli firmaları arasında yerini almıştır.

  Kurulan yeni ticari ilişkiler ve imkanlar, size cazip ve kazançlı bir ticaret imkanı sunmaktadır. Azot-Trans kendisi ile bu yolda yürümek isteyen tüm firmalara kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Firmanızı tanıyarak ve taleplerinizi inceleyerek size en kısa sürede , en uygun çözümlerle dönmeye hazırız.

  Tümünü göster
  Azot-trans
  Odessa/Ukrayna ( / / Türkiye)
  090-380-5064372
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir