UİB'te Gençoğlu Koordinatör başkan

  • Yazı boyutu
UİB'te Gençoğlu Koordinatör başkan

Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) Koordinatör Başkanlığı'na Orhan Gençoğlu getirildi.

     UİB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 2010 yılının haziran ayından bu yana UİB Koordinatör Başkanlığı görevini yürüten Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Şankaya, görevini Koordinatör Başkan Yardımcısı ve Uludağ Meyve Sebze Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Gençoğlu'na devretti.
     Şankaya, yeni dönemde Koordinatör Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürecek.
     Gençoğlu, devir teslim töreninin ardından yaptığı konuşmada, başkanlık döneminde her zaman olduğu gibi yine ihracatçının ve üreticinin yanında olacaklarını belirterek, ihracatçıların yaşadığı her türlü sorunu çözüm için en yetkili mercilere ulaştıracaklarını bildirdi.
     Gençoğlu, ihracatçıların dünya piyasalarındaki rekabet gücünü koruyabilmesi için var güçleriyle çalışacaklarını vurgulayarak, ihracatçılara yeni pazarlar kazandıracak ticaret ve alım heyetleriyle uluslararası fuarlara katılımın yanında, ihracatçıların ufkunu açacak eğitim programları organizasyonları düzenlemeyi sürdüreceklerini belirtti.
     Orhan Gençoğlu, daha sonra Şankaya'ya başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür etti. Şenol Şankaya da Gençoğlu'na yeni görevinde başarı diledi.
    
    
    


Bu haberi 249 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir