Ufuk Yazılım Teknolojı Bılısım Sanayı Ve Tıc.a.s.

  Mustafa Kemal Mah.2127 Sok.no:2/6 Çankaya/ankara (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2198252 -- --
  KIRAMI KAÇAN (Bilgi İşlem Sorumlusu)

  Ufuk Yazılım Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  İşletmelere bilgi çözümleri ve danışmanlık desteği sağlayan Ufuk Yazılım üretmiş olduğu okul yazılım programı EDU Eğitim Yönetim Uygulamasıyla da ismini duyurmuş ve sektörel çözümlerde ön plana çıkmayı başarmıştır.

  Kurulduğu tarihten bu yana müşteri memnuniyetinden taviz vermeden en doğru çözümleri en doğru yöntemlerle müşterilerine sunmayı başarmış olan ekibimiz, bilgi ve uzmanlığını müşterileriyle birlikte büyük başarılara dönüştürmüştür.

  Bu sayede şirketinizin verimliliğini artırıp iş akışını daha kolay ve daha kontrol edilebilir hale getirebilmeniz de size yardımcı oluyoruz. Rekabet koşulları içerisinde mevcut müşteri potansiyelini korumak ve hatta daha da artırmak, müşterilerinizi, çalışanlarınızı, ve de üst yönetimi hem hizmet kalitesi hem de finansal olarak memnun edebilmek, Bir yandan gelir artırıcı faaliyetlerde bulunurken bir yandan da maliyetleri kontrol edebilmek, Yoğun iş hacimlerinde bilinçli veya bilinçsizce yapılabilecek hatalardan dolayı oluşabilecek kayıpları engellemek, size sunacağımız bu profesyonel yardımla daha kolay olacaktır.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Ufuk Yazılım Teknolojı Bılısım Sanayı Ve Tıc.a.s.
  Mustafa Kemal Mah.2127 Sok.no:2/6 Çankaya/ankara (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2198252 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir