UEDAŞ "Açık Kapı Toplantıları" başlatıyor -Projeyle UEDAŞ aboneleri, randevu alma gereği duymadan…

  • Yazı boyutu
UEDAŞ "Açık Kapı Toplantıları" başlatıyor
  -Projeyle UEDAŞ aboneleri, randevu alma gereği duymadan…

UEDAŞ "Açık Kapı Toplantıları" başlatıyor -Projeyle UEDAŞ aboneleri, randevu alma gereği duymadan her perşembe 09.30-13.00 saatleri arasında sorunlarını doğrudan UEDAŞ Genel Müdürü İslamoğlu'na iletebilecek

Güney Marmara Bölgesi'nde 2,5 milyona yakın müşterisi bulunan, Türkiye'nin 4. büyük enerji dağıtım firması Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ), Bursa'daki abonelerinin sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek amacıyla "Açık Kapı Toplantıları" başlatıyor.
     Projeyle UEDAŞ aboneleri, randevu alma gereği duymadan her perşembe 09.30-13.00 saatleri arasında sorunlarını doğrudan UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'na iletebilecek.
     İslamoğlu, yazılı açıklamasında, Bursa'nın çok hızlı büyüyen bir kent olduğunu ve her geçen yıl aldığı göç miktarının arttığını belirtti.
     UEDAŞ olarak bir yandan eski altyapı üzerinde iyileştirme çalışmalarını sürdürürken diğer yanda yeni gelişmekte olan bölgelere altyapı kurulumu yaptıklarını anlatan İslamoğlu, "Bu çerçevede UEDAŞ olarak birinci önceliğimiz, vatandaşımızın mağdur olmadan gerekli hizmeti alması. Bunun için tüm sistemlerimizi yeniliyoruz. Kent merkezinde ve ilçelerde sürekli olarak çalışmalarımız sürüyor" dedi.
     İslamoğlu, Bursa'da bu yıl 150 milyon TL'ye yakın bir yatırım yapacaklarını kaydederek, şöyle devam etti:
     "Dağıtım sistemini verimli çalıştırabilmek için altyapıyı iyileştirmeliyiz. Bu sayede kayıp-kaçak oranlarımız da azalacak. Tüm bu altyapı yatırımlarının yanı sıra vatandaşlarımızın sorunlarını da ilk elden takip etmeye çalışıyoruz. Bu çerçevede Açık Kapı Toplantıları organize ettik. Bu toplantılarda vatandaşlarımız benimle birebir görüşerek sorunlarını paylaşabilecekler. Tek yapmaları gereken her perşembe Merinos'ta bulunan UEDAŞ Genel Müdürlüğü'ne gelmek. Burada 09.30-13.30 saatleri arasında vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip çözüm bulacağız."
    
    
    

Bu haberi 200 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir