TZOB'un GAP Bölge Toplantısı, yarın Şanlıurfa'da düzenlenecek

  • Yazı boyutu
TZOB'un GAP Bölge Toplantısı, yarın Şanlıurfa'da düzenlenecek

TZOB'un GAP Bölge Toplantısı, yarın Şanlıurfa'da düzenlenecek

Türkiye Ziraat Odaları Birliği GAP Bölge Toplantısı, yarın 17 ilin ziraat odaları başkanları ile çiftçilerin katılımıyla Şanlıurfa'da düzenlenecek.
     TZOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, yarın saat 15.00'da Şanlıurfa Dedeman Oteli'nde yapılacak "Türkiye Ziraat Odaları Birliği GAP Bölge Toplantısı"na, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılması bekleniyor.
     Açılış konuşmasını TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'ın yapacağı toplantıda, ziraat odalarının başkanlarının, bölgelerinin sorunlarını Başbakan Erdoğan'a doğrudan aktarma imkanı bulması planlanıyor.
     Toplantıya Diyarbakır, Batman, Bingöl, Bitlis, Hakkari, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Van, Malatya, Elazığ, Adıyaman, Kilis, Gaziantep, Hatay ziraat odalarının başkanları, TZOB Yönetim Kurulu üyeleri ve çiftçiler katılacak.
     Türkiye Ziraat Odaları Birliği GAP Bölge Toplantısı'na Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in de iştirak etmesi bekleniyor.
     TZOB Genel Başkanı Bayraktar, 19 Aralık 2012 tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Başbakanlık Resmi Konutu'nda kabul edilmişti. Yaklaşık 1 saat süren görüşmede, Şemsi Bayraktar, Başbakan Erdoğan'a TZOB tarafından hazırlanan "Tarımın Sorunları ve Çözüm Önerileri" ile ilgili raporu sunmuştu.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir