Meltem Yolma Makinaları

  İstasyon Mahallsi (Eşme / Uşak / Türkiye)
  090-276-4143936 -- 090-541-7413936
  Levent GÜNDÜZ (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Tüy Yolma Makinası Kt-10

  • Ürün Adı : Tüy Yolma Makinası Kt-10
  • Min. Sipariş Adedi : 20
  • Garanti Süresi : 1 yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 3 iş günü
  • Mevcut Belgeleri : garanti ve kullanım kılavuzu
  • Birim Fiyatı :
   1.525
   TR
  • Verilecek Yerler : Uşak
  • Ürün Kategorisi : Tavukçuluk Makinaları

  Ürün Hakkında

  AÇIKLAMA

  KT-10 Tek atımda 10 Kg. a kadar 4-5 tavuk yolum kapasiteli en çok tercih edilen yoluma makinası modelimizdir.

  Günlük 500 civarı tavuk temizliği yapan makinamız paslanmaz çelik (304 krom) üretimdir. Diğer tüm meltem makina modelleri gibi 15 saniyede tam tüy temizleme özelliğindedir. 5 farklı büyüklükteki modellerimizin 2. büyüklükte olanıdır. Monofoze elektrik ile her yerde kullanılabilir veya jeneratörlerle de çalıştırılabilir.

  Bu modelimiz köy tavuğu tarzı toprakta güneşte gezinen salma tavuklar, yumurtadan kesilmiş çiftlik anaç tavuklar ve horozlar için kullanılır.

  Tüy yolma esnasında tüm modellerimizde olduğu gibi yolunmuş olan tüyler makinada kalmaz. Süpürge sistemiyle tahliye oluğundan dışarıya atılır. Piyasada satılan bazı yolum makinaları ya tüyleri etrafına dağıtarak her tarafı pisletir veya kolaylıkla dışarıya atmaz ve her 5 tavuk yolumunda makinanın içindeki tüyler temizlenmek zorunda kalınır. Meltem makinalarının en çok gurur duyduğumuz %100 tüy yolum özelliğinin yanında güzel bir özelliği de çalışma esnasında yolunan tüyleri oluğundan dışarıya tahliye ederek makinanın önüne koyacağınız delikli bir plastik kasa içinde toplamasıdır.

  Paslanmaz çelik üretim modellerimiz temiz ve itina ile kullandığınız sürece yıllarca ilk alındığı gibi kalacaktır. Sadece yolma parmaklarının güneş ışığına karşı bir hassasiyeti vardır. Makina güneşli ortamda bulundurulmamaya dikkat edilmeli yolma parmaklarının uzun ömürlü olması için. Yolma parmaklarının deforme olduğu zaman değiştirilmesi gerekir. Yine bizden de temin edilebilen yolum parmakları piyasadaki üreticilerden de temin edebilir önceki parmakları pıcakla kesip çıkartarak yeni parmaklar öncekilerin yerine takılır. Ancak parmak değişim zamanı geldiğinde bizimle irtibata geçilmesinde fayda vardır. Çünkü piyasada çeşitli tür ve yumuşaklıkta yolum parmakları bulunduğundan tüketici kendi yetiştirdiği tavuklar için hangisinin en uygun olduğunu bilemeyebilir.

  Tümünü göster
  Meltem Yolma Makinaları
  İstasyon Mahallsi (Eşme / Uşak / Türkiye)
  090-276-4143936 / 090-541-7413936
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir