TUSKON Rus iş kadınlarını Türkiye'de ağırlayacak

  • Yazı boyutu
TUSKON Rus iş kadınlarını Türkiye'de ağırlayacak

TUSKON Rus iş kadınlarını Türkiye'de ağırlayacak

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON), Rusya Federasyonu İşkadınları Birliği'nin yetkililerini ve üyesi olan 60 iş kadınını "Türkiye-Rusya İş Kadınları Zirvesi"nde ağırlayacak.
     TUSKON'dan yapılan açıklamaya göre, TUSKON Türk şirketlerinin yurt dışına açılımını sağlamaya yönelik faaliyetleri kapsamında, Rusya'nın en etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan ve ülke genelinde 900 üst düzey iş kadını üyesi bulunan Rusya Federasyonu İşkadınları Birliği'nin yetkililerini ve üyesi olan 60 iş kadınını "Türkiye-Rusya İş Kadınları Zirvesi"nde İstanbul'da bir araya getirecek.
     Tarım, gıda, tıp, otel ve restoran işletmeciliği, tekstil, kumaş üretimi, hazır giyim, çocuk kıyafeti, turizm, inşaat malzemeleri, mücevherat üretimi ve ticareti, bijuteri, danışmanlık, temizlik malzemeleri, kozmetik ve hijyen ürünleri, sanat galerisi işletmeciliği, mobilya sektörlerinde iki ülke arasındaki ticari ilişkileri geliştirme ve karşılıklı yatırım imkânlarını değerlendirmek için zirve kapsamında 200 Türk ve 55 Rus iş kadını arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecek.
     "Türkiye-Rusya İş Kadınları Zirvesi" 10 Ekim 2012 Çarşamba günü Ritz Carlton Oteli'nde gerçekleştirilecek.
    
    
    

Bu haberi 171 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir