TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz: -"(Galatasaray Üniversitesi yangını)Restorasyon…

  • Yazı boyutu
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz:
  -"(Galatasaray Üniversitesi yangını)Restorasyon…

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz: -"(Galatasaray Üniversitesi yangını)Restorasyon çalışmalarının ivedilikle başlatılmasını ve eğitimin kesintisiz devam etmesini ümit ediyoruz"

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, restorasyon çalışmalarının ivedilikle başlatılmasını ve eğitimin kesintisiz devam etmesini ümit ettiğini belirti
     TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, Galatasaray Üniversitesi'nde çıkan yangınla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:
     "Osmanlı İmparatorluğu'nun değerli mirası, Türkiye eğitim tarihimizde ve Galatasaray camiasının hafızasında önemli bir yere sahip olan tarihi Galatasaray Üniversitesi binasında çıkan yangın nedeniyle derin bir üzüntü duyuyoruz.
     Ülkemize nice diplomat, kamu ve özel sektör yöneticisi, bilim ve sanat insanı yetiştirmiş bu kurumumuzda restorasyon çalışmalarının ivedilikle başlatılmasını ve eğitimin kesintisiz devam etmesini ümit ediyoruz. Galatasaray Üniversitesi öğrencilerine, yöneticilerine, akademisyenlerine ve çalışanlarına, Galatasaray camiasına ve tüm kamuoyuna geçmiş olsun dileklerimizi sunarız."
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir