TÜSİAD, SPIEF öncesinde panel düzenleyecek

  • Yazı boyutu
TÜSİAD, SPIEF öncesinde panel düzenleyecek

TÜSİAD, SPIEF öncesinde panel düzenleyecek

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), "Türkiye ve Rusya-Bölgesel Kalkınma için Ekonomik Entegrasyon" paneli düzenleyecek.
     TÜSİAD'tan yapılan açıklamaya göre, TÜSİAD Rusya'nın en önemli ekonomi zirvesi olan Saint Petersburg Uluslararası Ekonomik Forumu (SPIEF) öncesinde "Türkiye ve Rusya-Bölgesel Kalkınma için Ekonomik Entegrasyon" başlıklı bir panel düzenleyecek.
     SPIEF'in Türk iş dünyasına tanıtılacağı panele Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Murat Mercan ve Rusya Federasyonu Ekonomik Kalkınma Bakan Yardımcısı Sergei Belyakov katılacak.
     SPIEF'i Türk iş dünyasına tanıtmak amacıyla 21 Mart 2013 Perşembe günü İstanbul'da toplantı düzenlenecek.
     Verilen bilgilere göre, Saint Petersburg Uluslararası Ekonomik Forumu (SPIEF), 1997 yılında kurulan ve 2006 yılından bu yana Rusya Federasyonu Devlet Başkanı'nın himayesinde yıllık olarak düzenlenen ve uluslararası iş ve siyaset dünyasının önde gelen liderlerinin, medya, akademi ve sivil toplumdan etkin isimlerin katıldığı üst düzey bir zirve toplantısı niteliğinde bulunuyor.
     SPIEF, 21-23 Haziran 2012 tarihleri arasında "Etkili Liderlik" başlığı ile 5 bini aşan katılımcıyı ağırlamıştı. TÜSİAD da kurumsal olarak ilk kez 2012'de bu foruma katılarak SPIEF bünyesinde "Türkiye'nin Değişen Yatırım Akımları" isimli bir oturum düzenlemişti.
    
    
    

Bu haberi 248 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir