TÜSİAD'dan, "5'li çete" açıklaması

  • Yazı boyutu
TÜSİAD'dan, "5'li çete" açıklaması

TÜSİAD'dan, "5'li çete" açıklaması

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın konuşmalarıyla ile yeniden gündeme gelen 28 Şubat süreci tartışmaları konusunda, "TÜSİAD, beş'li çete olarak tanımlanan girişimin içinde yer almamıştır" değerlendirmesinde bulundu.
     TÜSİAD'dan yapılan yazılı duyuruda, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın 15 Eylül 2012 tarihinde TÜSİAD ile ilgili olarak gerçekleştirdiği değerlendirmelere ilişkin olarak bir açıklama yapıldığı belirtilerek şu ifadelere yer verildi:
     "TÜSİAD, Türkiye'nin iktisadi ve sosyal yaşamının geliştirilmesi ve demokratik standartların yükseltilebilmesi yönünde, öncü bir girişimci temsil kurumu olarak çalışmalarına 41 yıldır devam etmektedir ve Sayın Arınç'ın "28 Şubat süreci" ile ilişkilendirerek "beş'li çete" olarak tanımladığı girişim içinde yer almamıştır. Kamuoyunun bilgilerine sunulur."
    
    
    

Bu haberi 122 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir