TÜSİAD'da yeni yönetim listesi -Muharrem Yılmaz, Genel Kurul'a sunulmak üzere aday Yönetim Kurulu…

  • Yazı boyutu
TÜSİAD'da yeni yönetim listesi
  -Muharrem Yılmaz, Genel Kurul'a sunulmak üzere aday Yönetim Kurulu…

TÜSİAD'da yeni yönetim listesi -Muharrem Yılmaz, Genel Kurul'a sunulmak üzere aday Yönetim Kurulu asil ve yedek üye listesini oluşturdu

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi için aday olan TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muharrem Yılmaz, Genel Kurul'a sunulmak üzere aday Yönetim Kurulu asil ve yedek üye listesini oluşturdu.
     TÜSİAD açıklamasına göre, yarın yapılacak olan TÜSİAD 43. Genel Kurul toplantısında, TÜSİAD Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı, Denetleme Kurulu ve Haysiyet Divanı üyelerinin seçimi gerçekleştirilecek.
     Bu çerçevede, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi için aday olan TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muharrem Yılmaz, Genel Kurul-a sunulmak üzere aday Yönetim Kurulu asil ve yedek üye listesini oluşturdu.
     TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muharrem Yılmaz'ın hazırladığı yeni Yönetim Kurulu asil ve yedek aday listesi şöyle:
     "2013-2014 TÜSİAD Yönetim Kurulu Asil Üye Adayları alfabetik sıra ile, Cansen Başaran Symes, Tayfun Bayazıt, Memduh Boydak, Osman F. Boyner, Cenk Çimen, Haluk Dinçer, Esin Güral Argat, Tarkan Kadooğlu, Simone Kaslowski, Sedat Şükrü Ünlütürk, Volkan Vural, Muharrem Yılmaz.
     2013-2014 TÜSİAD Yönetim Kurulu Yedek Üye Adayları alfabetik sırayla ile, Hasan Akçakayalıoğlu, Metin Akman, Ahmet Aslan, Bahadır Balkır, Erol Bilecik, Mustafa Çamlıca, Davut Doğan, Nur Ger, Murat Özyeğin, Mustafa Erhan Say, Orhan Turan, Ali İhsan Yeşilova."
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir