TÜSİAD, BM İklim Değişikliği Konferansı'nda...

  • Yazı boyutu
TÜSİAD, BM İklim Değişikliği Konferansı'nda...

TÜSİAD, BM İklim Değişikliği Konferansı'nda...

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Doha'da düzenlenen BM İklim Değişikliği Konferansı'nda Türk özel sektörünü temsilen katılıyor.
     TÜSİAD açıklamasına göre, TÜSİAD, Birleşmiş Milletler tarafından düzenlenen ve Katar'ın Doha kentinde başlayan İklim Değişikliği 18. Taraflar Konferansı'na Türk iş dünyasını temsil ediyor.
     BM İklim Değişikliği Sekretaryası'na "İş Dünyası ve Sanayi Sivil Toplum Kuruluşu (BİNGO)" alanında akredite kuruluş olarak TÜSİAD, 6 kişilik bir heyetle hem BINGO grubu, hem de Türk resmi heyeti içerisinde yer alıyor. TÜSİAD temsilcileri Konferans'ta iklim değişikliği ile mücadele konusunda Türk özel sektörünün görüşlerini aktarıyor.
     TÜSİAD konferans kapsamında 6 Aralık 2012 tarihinde "Türkiye'nin Düşük Karbon Ekonomisine Geçişi ve Özel Sektörünün Rolü" başlıklı bir etkinlik düzenleyecek. Toplantıda Türkiye özel sektörünün düşük karbon ekonomisine geçiş politikalarındaki katkısı ve rolü ele alınacak.
    
    
    

Bu haberi 99 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir