TürkTraktör'ün faaliyet raporuna 2 uluslararası ödül

  • Yazı boyutu
TürkTraktör'ün faaliyet raporuna 2 uluslararası ödül

TürkTraktör'ün faaliyet raporuna 2 uluslararası ödül

TürkTraktör'ün 57 yıllık geçmişini temsil ederek tasarlanan 2011 yılı Faaliyet Raporu, "57. Yıl Senfonisi" temasıyla dünyanın önde gelen tasarım ödüllerine sahip oldu.
     TürkTraktör'den yapılan yazılı açıklamaya göre, şirketin "2011 yılı Faaliyet Raporu"nun tasarımı, Amerika merkezli uluslararası Mercomm Şirketi tarafından verilen Uluslararası ARC Ödülleri'nde, "Otomotiv Sektörü" ve "Genel Değerlendirme" kategorisinde bronz ödül kazandı.
     Tasarım aynı zamanda, dünyanın en uzun süreli pazarlama ve tasarım yarışmalarından biri olan Creativity International Awards kapsamında, en iyi 2. tasarım seçilerek "Gümüş Ödül"e layık görüldü.
     TürkTraktör'ün 2011 yılında üretim ve satış anlamında rekora imza atması üzerine hazırlanan ve TürkTraktör çalışanlarının yer aldığı "57. Yıl Senfonisi" temalı raporda kullanılan enstrümanların tamamı traktör parçalarından oluşturuldu.
    
    
    

Bu haberi 139 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir