TürkTraktör'e, Türkiye Ziraatçiler Derneği'nden ödül

  • Yazı boyutu
TürkTraktör'e, Türkiye Ziraatçiler Derneği'nden ödül

TürkTraktör'e, Türkiye Ziraatçiler Derneği'nden ödül

TürkTraktör, Türkiye tarımının modernleşmesine sağladığı katkı sebebiyle Türkiye Ziraatçiler Derneği Ödül Komitesi tarafından, Tarımsal Sanayi dalında ödüle layık görüldü.
     TürkTraktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Sejourne konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Türkiye tarımının en köklü şirketi TürkTraktör olarak, 58 yılı aşkın süredir Türk çiftçisiyle omuz omuza, Türkiye tarımını geliştirmek amacıyla çalıştıklarını belirtti.
     Sejourne, geçmişteki birçok ilkin ve pazar liderliği başarılarının arkasında, müşterileri en iyi şekilde anlamaları olduğunu vurgulayarak, şu ifadelere yer verdi:
     "Ayrıca başarımızı müşterilerimizi, dinliyor ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor olmamıza borçluyuz. Traktörlerimizin montajını, tasarımını ve geliştirilmesini Türkiye'de, yerli kaynaklarla gerçekleştiriyoruz. Yüzde 50'den fazla pazar payımız ile art arda 5 yıldır lider konumda olmamız ve Türkiye'de satılan her iki traktörden birinin bizim tesislerimizden çıkıyor olması, çiftçilerimizle iletişimimizin gücünü ortaya koyuyor. Bizi bu ödüle layık görerek başarımızı taçlandıran Türkiye Ziraatçiler Derneği üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum."
    
    
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir