TÜRKONFED 16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, 13-14 Aralık tarihlerinde Ankara'da yapılacak

  • Yazı boyutu
TÜRKONFED 16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, 13-14 Aralık tarihlerinde 
Ankara'da yapılacak

TÜRKONFED 16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, 13-14 Aralık tarihlerinde Ankara'da yapılacak

Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD), İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) ve Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) organizasyonuyla düzenlenen TÜRKONFED 16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi 13-14 Aralık tarihlerinde Ankara'da yapılacak.
     ANGİAD'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, zirvede, Türkiye ekonomisi için en büyük tehlikelerden biri olarak gösterilen "Orta Gelir Tuzağı" ele alınacak.
     Açıklamaya göre, ANGİAD Başkan Vekili Teoman Türkoğlu, zirvenin iş dünyasının 2023 hedefleri konusundaki beklenti, talep ve önerilerinin ortaya çıkması için iyi bir fırsat olacağını ifade etti.
     Bu hedefleri yakalamak için orta gelir tuzağına düşmemek gerektiğini kaydeden Türkoğlu, "Bu süre zarfında orta gelir tuzağına düşmezsek, koyduğumuz hedeflere ulaşmamız mümkün olabilir. Orta gelir tuzağına düşmemek için de yapılması gereken çok iş, atılması gereken çok adım var" ifadelerini kullandı.
     Zirveye, iş dünyasının temsilcileri ile TÜRKONFED'e bağlı Türkiye'deki tüm federasyon ve dernek başkanlarının katılacağı bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 205 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir